Zawieszenia sportowe najwyższej jakości

O firmie H&R

H&R Polska zawieszenia

Najbardziej wymagające tory, najlepsi kierowcy, najszybsze auta: czy to w DTM, Formula 1 czy też seryjnie w supersportowych autach takich jak Mercedes CLK DTM AMG lub Porsche Carrera GT: elementy zawieszenia H&R oferują high-tech oraz sportowe osiągi w ponad 1000 różnych sprężyn!

Tajemnica sukcesu H&R? Transfer technologii z międzynarodowego sportu motorowego wprost do projektowych, innowacyjnych zawieszeń do aut drogowych. I tak przykładowo w sezonie 2008 H&R po raz ósmy z rzędu był dostawcą teamu DTM Mercedes.

Poza przeróżnymi seriami wyścigów aut seryjnych, GT, monoposto, H&R angażuje się również w Formule 1. Tam z powodu ekstremalnych, dynamicznych obciążeń przenoszonych na elementy sprężyste wymagania stawiane materiałowi są szczególnie wysokie. Testy nowych materiałów i technologii są dzięki temu możliwe w znacznie krótszym czasie. Zdobyte w tej sposób doświadczenie natychmiast przenoszone jest do projektowania i produkcji sprężyn, amortyzatorów, stabilizatorów, dystansów poszerzających oraz zawieszeń sportowych i gwintowanych dedykowanych do aut dopuszczonych do ruchu drogowego.

Rezultat tych wszystkich wysiłków może odczuć każdy sportowo zorientowany kierowca: zawieszenia "Made by H&R" cieszą się uznaniem wśród specjalistów z branży i klientów na całym świecie.

Warto zaznaczyć, iż elementy zawieszenia H&R są dostępne od momentu prezentacji nowego modelu, a dostępny na chwilę obecną katalog obejmuje ponad 1000 różnych typów sprężyn.

Jednak nie tylko sportowi kierowcy, którzy zamontowali elementy zawieszenia H&R w celu optymalizacji auta, doceniają jakość produktów H&R.

Również producenci wysokiej klasy aut sportowych, takich jak np. Porsche, ufają H&R. Supersportowy samochód Porsche Carrera GT przykładowo wyposażony jest fabrycznie w sprężyny H&R, podobnie jak Porsche 996 & 997 GT II oraz GT III. Również najszybszy seryjny Golf wszechczasów, R32, seryjnie wyposażony jest w sprężyny H&R dając swoim właścicielom pewność prowadzenia.

Kolejnym interesującym faktem jest zastosowanie elementów zawieszenia H&R w najbardziej sportowej odmianie Mercedesa CLK - CLK DTM AMG. Z silnikiem o mocy ponad 580KM, wyprodukowany w zaledwie 100 sztukach limitowany model należy do najszybszych, dopuszczonych do ruchu pojazdów. Oczywiście we wszystkich obszarach swojej działalności H&R operuje zgodnie z najwyższymi wymogami jakości DIN EN ISO 9000.

Kolejną z wielu silnych stron marki H&R stanowi elastyczność podczas projektowania i produkcji. Tylko w ten sposób sprostać można wielu wymogom w sporcie motorowym, projektowaniu prototypów, jak również w przypadku realizacji produkcji zgodnie z wytycznymi Klienta.

H&R zatrudnia dziś około 100 wysoko zmotywowanych i najlepiej wykształconych pracowników, którzy dla Klientów i Zleceniodawców z całego świata projektują i produkują sprężyny, amortyzatory, dystanse poszerzające i inne elementy zawieszenia.

H&R - innowacyjne produkty najwyższej jakości!

Gdzie kupić sprężyny do auta?

Kontakt:

BEST DESIGN Janecki Łukasz (HRsprings.pl)

Przemysłowa 1

98-330 Pajęczno


Tel : (+48) 793 310 003

wyślij wiadomość